Ekspert seo specjalista i konsultacje widoczności Twojej strony

pozycjonowanie stron poradnik
Samodzielne pozycjonowanie stron poradnik dla początkujących seo i optymalizacja
23 grudnia, 2021
Pozycjonowanie google ads
Pozycjonowanie google ads (dawniej adwords) co wybrać i czym się różni ta usługa
23 grudnia, 2021
Ekspert seo
Ekspert seo

Ekspert seo specjalista i konsultacje widoczności Twojej strony

Witaj na stronie UniqueSEO Marketing Lab! Jeśli interesuje Ciebie skuteczne seo i pozycjonowanie stron internetowych to jesteś we właściwym miejscu. Wiemy jak zdominować dla Ciebie wyniki wyszukiwania, aby Twój serwis został jak najlepiej wypozycjonowany poprzez algorytm google. Pomoże Ci w tym nasz ekspert SEO, więc do dzieła!

Ekspert seo

Kim jest ekspert SEO?

Ekspert SEO (znany również jako „specjalista SEO”) to osoba, która optymalizuje strony internetowe w celu uzyskania wyższych pozycji w wyszukiwarkach.
Innymi słowy:
Ekspert SEO to ktoś, kto wie, jak uzyskać większy ruch z wyszukiwarek.

Jak zostać specjalistą SEO?

Ponieważ dziedzina optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest tak nowa, większość ludzi nie uczy się SEO z tradycyjnego 5-letniego programu studiów.
Oto najczęstsze sposoby, w jakie ludzie zostają specjalistami SEO, i Ty też możesz:

 • Weź udział w naszym kursie SEO
 • Naucz się SEO, optymalizując własną stronę internetową
 • Praca w agencji marketingowej
 • Zmierz się z klientami SEO
 • Uzyskaj certyfikat lub dyplom SEO online
 • Pracuj jako „wewnętrzny” specjalista SEO

Jakie umiejętności powinien posiadać ekspert SEO?

Pozycjonowanie to znacznie więcej niż optymalizacja metatagów w witrynie.
W rzeczywistości najlepsi specjaliści SEO to osoby biegłe w wielu różnych obszarach marketingu cyfrowego. Obejmuje to „podstawowe” umiejętności SEO (takie jak optymalizacja tagów tytułowych). Ale obejmuje także inne umiejętności z zakresu marketingu online, takie jak pisanie i projektowanie stron internetowych.
Oto kluczowe umiejętności, które musi posiadać ekspert SEO:

 • Możliwość znalezienia słów kluczowych o dużej liczbie wyszukań i niskiej konkurencji
 • Podstawowe zrozumienie HTML
 • Jak i gdzie dodać słowa kluczowe do strony internetowej
 • Umiejętności copywriting od średniozaawansowanych do zaawansowanych
 • Biegła znajomość treści wizualnych, takich jak wideo i infografiki
 • Możliwość promowania i budowania linków do kluczowych stron
 • Zrozumienie, jak techniczne SEO wpływa na rankingi
 • Znajomość pojawiających się trendów SEO i zmian w algorytmie Google

W dalszej części tego przewodnika zagłębię się w najważniejsze z nich.

Co musisz zrozumieć aby robić skuteczne pozycjonowanie stron internetowych jak seo ekspert

Zrozumienie, jak działają wyszukiwarki, jest kluczową wiedzą dla każdego specjalisty SEO.
Wyszukiwarki wysyłają roboty aby znaleźć strony w Internecie.Po zindeksowaniu strony jest ona dodawana do indeksu wyszukiwarki, który jest zbiorem stron w pamięci podręcznej, cache.
Innymi słowy: kiedy przeprowadzasz wyszukiwanie w Google, nie otrzymujesz wyników na żywo. Zamiast tego Google pokazuje strony ze swojego indeksu. Dlatego wyniki Google są wyświetlane w ciągu milisekund.
Google używa w swoim algorytmie ponad 200 czynników rankingowych.
I nie, nie musisz się ich wszystkich uczyć.
W rzeczywistości większość z 200 czynników rankingowych to różne sposoby mierzenia 3 rzeczy: trafności, autorytetu i jakości.
Trafność to stopień dopasowania strony do czyjegoś wyszukiwania.Autorytet to poziom zaufania Google do treści na stronie.
A autorytet mierzą przede wszystkim na podstawie linków.
Jakość zależy od kilku różnych czynników, takich jak reputacja Twojej witryny w Internecie, struktura treści oraz sposób interakcji użytkowników z witryną w wynikach wyszukiwania.Dalej musisz poznać podstawy HTML.
Czy musisz być programistom i specem od kodowania, aby być dobrym jako ekspert SEO?
Nie.
Ale czy musisz rozumieć podstawy HTML?
Tak!
Dlaczego to jest ważne?
Google nie widzi Twojej witryny tak, jak ludzie. Zamiast tego patrzą na kod Twojej witryny. A jeśli nie rozumiesz tego kodu, zoptymalizowanie go we właściwy sposób jest prawie niemożliwe.
Co dalej?Badanie słów kluczowych powinno być pierwszym krokiem KAŻDEJ kampanii SEO.
Kiedy wybierzesz właściwe słowa kluczowe to zobaczysz, jak Twoja witryna wystrzeli na górę pierwszej strony Google dla słów kluczowych, których tysiące ludzi wyszukuje każdego miesiąca.
Wybrałeś niewłaściwe słowa kluczowe? Twoja witryna zostanie pochowana na dole siódmej strony Google.
Słowa kluczowe naprawdę są tak ważne.
A co dalej? Content marketing!
Żadne szkolenie SEO nie byłoby kompletne bez sekcji poświęconej content marketingowi. Dzieje się tak, ponieważ ranking na trudne frazy w obecnym roku jest prawie niemożliwy bez świetnej zawartości (nawet jeśli Twoja witryna jest idealnie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek).
I właśnie… optymalizacja treści.Kiedyś można było upchać treść słowami kluczowymi… i byłaby to dobra pozycja w rankingu dla Twojej strony. Przenieśmy się do dzisiaj, a SEO na stronie jest znacznie bardziej wyrafinowane. Jasne, nadal chcesz uwzględnić słowa kluczowe na swojej stronie. Ale to dopiero początek.
Dalej mamy seo techniczne.Pozycjonowanie techniczne to jedna z najbardziej niedocenianych części SEO. To ważne dla prawie każdej witryny. Ale optymalizacja techniczna jest SZCZEGÓLNIE ważna w przypadku dużych witryn internetowych z tysiącami stron (takich jak e-commerce i witryny z wiadomościami).
I wreszcie link building.Nie da się tego obejść: budowanie linków to OGROMNA część SEO. I to prawdopodobnie nie zmieni się w najbliższym czasie. Dlatego każdy ekspert SEO (nawet ten, który specjalizuje się w technicznym SEO lub treści) musi być dobry w budowaniu linków zwrotnych.

Konsultacje SEO

Jeśli interesuje Ciebie audyt seo lub konsultacje to zapraszam do kontaktu. Sprawdzamy całość, od google ads, po google search console i google analytics. Wiemy jak sprawić aby marketing internetowy był dostosowany do strategii seo. Jako najlepszy konsultant seo sem lata temu jako freelancer stworzyłem domeny z olbrzymim ruchem. Dodatkowo jeśli masz chęć to możemy jako agencja poprowadzić abonametowo Twoją firmę na szczyt wyników wyszukiwania. Nasz specjalista ds seo (czyli seo specialist) zajmie się wszystkim.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)