Marketing przy kawie (portal i podcast over coffee)

nowymarketing
Nowy marketing (portal i serwis nowymarketing online)
3 stycznia, 2022
News.pl
News.pl Polska (dawny portal obecnie przekierowany na wiadomości)
3 stycznia, 2022
Marketing przy kawie
Marketing przy kawie

Newsy marketingowe, marketing przy kawie

Na początek aby przytoczyć kontekst porozmawiajmy o portalach i serwisach internetowych z dziedziny digtal.

W Polsce mamy wiele portali internetowych poświęconych marketingowi. Ale czym one są?

Serwis newsowy opisuje po prostu zagadnienia związane z daną tematyką. Jest na nich dużo informacji o tym co dzieje się w branży.

Natomiast mówiąc o serwisie czy portalu idziemy w delikatnie innym kierunku.

Najprościej mówiąc portal marketingowy to wydzielona przestrzeń online dla zespołów marketingowych do przechowywania, wyszukiwania, tworzenia i zarządzania zasobami cyfrowymi na potrzeby kampanii marketingowych w wielu kanałach cyfrowych i fizycznych. To pojedyncze rozwiązanie dla zasobów cyfrowych, które pozwala kontrolować, kto ma do nich dostęp, gdzie są rozproszone i jak są wykorzystywane. Portal marketingowy to ścieżka, przez którą przechodzą Twoje zasoby cyfrowe, aby dostać się do różnych kampanii marketingowych.

Co to jest portal marketingowy media?

W ciągu ostatnich kilku lat technologia marketingowa stała się akronimem i „rozwiązaniem”. Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się co to jest CRM i zanim można było powiedzieć „big data”, musielismy być już ekspertami od omnichannel.
Kto potrzebuje portalu marketingowego?
Portal marketingowy jest najskuteczniejszy w sytuacji, gdy centralny zespół marketingowy składający się z twórców (hub) i wielu użytkowników marketingu satelitarnego. Użytkownikami marketingu mogą być oddziały, franczyzy, partnerzy, sprzedawcy itp., w zasadzie rozproszony zestaw ludzi, którzy muszą być w stanie prowadzić lub dostarczać marketing lokalnie. Centralny zespół toczy nieustanną walkę o decydowanie, co robić w jednym uniwersalnym podejściu i co mogą zrobić użytkownicy marketingu.
Centralne zespoły marketingowe w rozwijających się markach toną w morzu e-maili i zapytań telefonicznych od użytkowników marketingu. Prośby o najnowsze karty produktów, spersonalizowaną kampanię e-mailową, wytyczne dotyczące marki, zdjęcia firmowe. Niewiele potrzeba, aby lokalny marketer wziął sprawy w swoje ręce i mając najlepsze intencje zadał niszczycielskie ciosy Twojej marce. Menedżerowie ds. marketingu muszą albo zatrudnić armię asystentów marketingowych, aby sobie z tym poradzić, albo zastosować rozwiązanie, które będzie skalować się wraz z popytem.

Gdzie pomaga portal marketingowy?

Wysokiej jakości portal marketingowy umożliwia nie tylko hostowanie zasobów dla użytkowników marketingu, ale także umożliwia im dostosowywanie materiałów do lokalnych potrzeb. Możliwości, których możesz się spodziewać w portalu marketingowym, obejmują:
Produkcja marketingowa — szablony marketingowe, takie jak plakaty, direct mail i szablony społecznościowe z możliwością dostosowania obrazów i tekstu do lokalnego rynku lub promocji.
Wytyczne dotyczące marki — hostowana wersja wytycznych dotyczących marki wraz z odniesieniami kolorystycznymi logo do pobrania i przykładami najlepszych praktyk.
Zarządzanie zasobami cyfrowymi — hosting obrazów korporacyjnych, dokumentów, filmów, studiów przypadków, prezentacji Powerpoint z kontrolą wersji i dostępu.
Prezentacja marki — komunikuj markę w akcji dzięki relacjom z wydarzeń marketingowych, od premier produktów po najczęściej udostępniane posty na blogu.

Marketing przy kawie w Polsce marketingprzykawie.pl i portal zagraniczny marketingovercoffee.com

Są to dwa ciekawe serwisy. Nasz Polski marketing przy kawie wydaje się iść bardziej w stronę biznesu gdy z w momencie sporządzania tego wpisu na ich stronie jest sporo informacji m.in. o UOKiK itp.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)