Google podcast. Aplikacja aby słuchać podcasty

Google podcast

Słuchaj naszej audycji! Znajdziesz nas w aplikacji podcasty google, spotify i apple!

Link do odcinków.

Mała uwaga, google podcasts to nie to samo co google ads, a ostatnio wiele osób myli te 2 pojęcia 🙂

🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC

Google podcast. Aplikacja aby słuchać podcasty

Poniższy tekst rozwieje wszystkie Twoje pytania, a sama wyszukiwarka na naszej stronie działa świetnie! Znajduje się w pasku boczny jeśli czytasz nas na dużyem ekranie a nie smartfonie.

Miłej lektury!

Google podcasts podcasty gogle

Jak zacząć przygodę z podcastami z użyciem aplikacji google podcasts. Podcasty w skrócie dla słuchaczy i przyszłych autorów

W dzisiejszych czasach wiele osób skarży się na chroniczny brak czasu. Rano pobudka, szybkie śniadanie, trzeba zawieźć dzieci do szkoły, potem korki, osiem godzin pracy. Potem trzeba zgarnąć dzieci do domu, ugotować obiad, posprzątać i nagle na zegarku robi się północ, a my jedyne, o czym marzymy to, żeby znaleźć się jak najszybciej w łóżku i pójść spać, chociaż na te sześć godzin. W szczególności brakuje nam chwili dla siebie, w której trakcie możemy się zrelaksować, rozwijać swoje zainteresowania lub poszerzać swoją wiedzę. Brzmi znajomo?

znajdziesz nas na:

Kanał YouTube

Niektóre filmy z kanału YT:

W obecnej chwili prowadzimy 2 kanały:

Pierwszy mniej oficjalny, a bardziej lifestylowo-biznesowy, który prowadzi nasz założyciel Rafał Szrajnert.

Oto link.

Drugi formalny, czyli nasz firmowy:

Oto link.

Google podcast jak dodać swój kanał i odcinki podcastów. Aplikacja na telefon i Google podcast Manager

Możesz to zrobić w aplikacji, lub na stronie Google podcast Manager (https://podcastsmanager.google.com/).

Pierwsza opcja w aplikacji:

Otwórz aplikację, następnie kliknij Aktywność, i dalej kartę Subskrypcje. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu, a potem kliknij „Dodaj jako kanał RSS”. Gdy dodasz swój podcast, to będzie się on pokazywać zainteresowanym dają tematyką!

Druga opcja na stronie Google podcast Manager”

  • otwórz stronę https://podcastsmanager.google.com/
  • kliknij przycisk Rozpocznij.
  • Wpisz kanał RSS podcastu w polu „Wpisz adres URL kanału RSS”

Dla potencjalnych słuchaczy – czyli co to w ogóle jest ten google podcast?

Technologia dostosowuje się do naszych potrzeb. Być może zdarzyło ci się już spotkać z określeniem podcast (rzadziej spotykane w spolszczonej wersji podkast). Może rzuciło ci się gdzieś w oczy, może znajomi w pracy rozmawiali o tym podczas przerwy śniadaniowej, a może twoje dziecko ci o tym opowiadało, ale niespecjalnie się przysłuchiwałeś, bo akurat byłeś lub byłaś zajęta czymś innym.

Jeśli nie kojarzysz co to takiego, już tłumaczymy co to – najprościej mówiąc, są to nagrania dźwiękowe, najczęściej wydawane w odcinkach, w którym prowadzący poruszają różne tematy, publikowane w Internecie. Historycznie początków podcastów doszukiwać się możemy w 2000 roku, przełom w ich zainteresowaniu przypadał na lata 2004 i 2005, chociaż ich prawdziwy rozkwit obserwujemy od niedawna.

diagram marketingowy jak budować świadomość za pomocą reklam social media, Google Ads i SEO


REKLAMA

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing
Sprawdź naszą ofertę

KONIEC REKLAMY

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Biznes, psychologia, sport, zdrowie, lifestyle, czy historie z dreszczykiem. Ogromną popularnością cieszą się obecnie podcasty kryminalne o prawdziwych zbrodniach. Jeśli więc jesteś fanem powieści kryminalnych, zagadek i nierozwiązanych spraw, a nie masz czasu, by zagłębić się w książkę, sięgnięcie po podcast może być rewelacyjnym rozwiązaniem.

Podcasty to także świetny sposób na bycie na bieżąco z wydarzeniami w kraju i na świecie. Nie zawsze uda trafić się nam na wiadomości lub nie mamy czasu na słuchanie programów śniadaniowych. Programy informacyjne również dostępne są w formie podcastów. Rozgłośnia radiowa RMF FM gwarantuje ogromny zasób tego typu programów, ale nie tylko, bo możemy znaleźć także audycje rozrywkowe czy wcześniej wspominane – kryminalne. Wybór jest ogromny i tylko od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz .

Nie wiesz, od czego zacząć? To banalne proste. Weź do ręki swój smartfon i ściągnij jedną z aplikacji, gdzie twórcy zamieszczają swoje podcasty. My proponujemy google podcast.

Już tłumaczymy, dla uproszczenia skupiając się bezpośrednio na jednej z popularniejszych aplikacji do słuchania podcastów – google podcasts. Przez użytkowników oceniana jest bardzo pozytywnie, o czym świadczy ocena ponad 4,5 gwiazdki w Sklepie Play oraz 4,7 w AppStore.

Weź do ręki swój telefon i odtwórz Sklep Play (dla systemów Android) lub AppStore (dla systemu iOS) i ściągnij aplikację. W polskiej wersji językowej aplikacja może nazywać się Podcasty Google.

Jeżeli nie będziesz na swoim smartfonie zalogowany na żadne konto google, zostaniesz poproszony żeby to zrobić. Przy okazji, zyskasz dzięki temu dostęp do jednej z najlepszych funkcji tego programu – synchronizacji pomiędzy urządzeniami.

Oznacza to, że w momencie gdy będziesz słuchać jednego podcastu na telefonie, a następnie sięgniesz po tablet, na którym zalogowany będziesz na tym samym koncie, będziesz miał dostęp do całej swojej historii odsłuchanych odcinków i będziesz mógł kontynuować słuchanie w miejscu, w którym wcześniej skończyłeś.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads


Widok aplikacji podzielony jest na trzy części: strona główna, odkrywaj oraz aktywność.


W zakładce strona główna znajdziesz wszystkie swoje podcasty, które dodałeś do ulubionych. Na początek jednak znajdziesz tutaj tylko ogólny komunikat do aplikacji. O dodawaniu podcastów do ulubionych powiem nieco później.

Najważniejsza część aplikacji znajduje się w zakładce odkrywaj. To tutaj pojawiają się proponowane podcasty, a także możesz wyszukiwać te, które cię interesują, zarówno za pomocą słów kluczowych jak i konkretnych tytułów, jeśli je znasz.

Na początku, zanim aplikacja pozna wszystkie twoje preferencje, dostaniesz propozycje na bazie tego, czego słuchają inni użytkownicy i to co obecnie jest popularne w naszym kraju, w tym także w podziale na konkretne kategorie: Społeczeństwo i kultura, Humor, Wiadomości i polityka, Sport i rekreacja, Edukacja, Biznes, Technologia, Sztuka, Zdrowie oraz Telewizja i film.

Ostatnia zakładka w aplikacji to aktywność, podzielona na cztery kolejne: kolejka, pobrane, historia i subskrypcje. W sekcji kolejka zobaczysz kolejność odtwarzania odcinków, póki jednak nie zacząłeś słuchać, pojawi się tam informacja o tym jak dodać wybrane odcinki do kolejki.

W zakładce pobrane znajdziesz te części podcastów, które pobrałeś, dzięki czemu masz możliwość słuchania ich offline, czyli bez dostępu do Internetu. W historii znajdziesz informacje o tym, czego dotychczas słuchałeś, pozwoli ci to wrócić do ulubionych fragmentów bez potrzeby zapamiętywania jaki był tytuł odcinka czy nazwa podcastu.

W sekcji subskrybuj pojawią ci się te słuchowiska, które postanowiłeś zaobserwować. Dzięki temu nie przegapisz żadnego odcinka.

Wróćmy jednak do głównej sekcji, czyli Odkrywaj. Widzisz podcast, który cię zainteresował? Obok niego widoczne są trzy kropki w prawym górnym rogu. Dzięki temu możesz zacząć personalizować propozycje otrzymywane od aplikacji: pokaż więcej podobnych, pokaż mniej podobnych lub blokuj rekomendowania programu.

Kiedy ponownie przejdziemy do zakładki Aktywność, ponownie pojawią się nam trzy kropki w prawym górnym rogu. Interesuje nas teraz opcja Ustawienia.

To kolejne miejsce, w którym możemy wprowadzić odpowiednie zmiany, aby google podcasts mogło lepiej dostosować się do naszych potrzeb. Możemy wybrać preferowany język i region. To bardzo przydatna funkcja dla osób, które poprzez podcasty chcą podszkolić swoje umiejętności językowe.

Dzięki temu otrzymamy propozycje podcastów w wybranych przez nas językach, a wybór jest ogromny, dlatego warto nawet z ciekawości sprawdzić co aplikacja może nam zaproponować.

W dalszej części możemy zdefiniować dane o pobraniach. Chcesz, aby podcasty pobierały się automatycznie? Nie ma problemu!

Dodatkowo, możesz wybrać po jakim czasie ściągnięte odcinki będą automatycznie usuwane z twojego urządzenia, w zależności od tego czy już je przesłuchałeś czy też nie. To gwarantuje, że pamięć nie zapełni się za szybko.

Możesz tutaj także dostosować otrzymywane powiadomienia. Jeżeli chcesz szybko otrzymać informacje o nowym odcinku ulubionego słuchowiska nie zapomnij zaznaczyć tej opcji.

Sporo pisaliśmy o tym, że google podcasts będzie proponować Ci nowe programy na bazie twoich preferencji. Rozumiemy jednak, że możesz być osobą, która nie jest fanem automatycznych propozycji i woli wyszukiwać podcasty ręcznie. Nie ma problemu, w ustawieniach bez problemu możesz wyłączyć tę funkcję.

Wejdźmy teraz w konkretny odcinek podcastu. Pojawi nam się wtedy skrócony opis tego, o czym będzie mowa, dzięki czemu wiesz czy będzie to program dla Ciebie. Od razu widoczna jest także informacja o tym, ile będzie trwać dane słuchowisko.

Obok mamy trzy ikonki. Pierwsza pozwala dodać ci odcinek do kolejki, druga ściągnięcie odcinka w celu odsłuchania go w momencie, gdy nie będziemy mieli dostępu do Internetu, natomiast ostatnia pozwala nam dzielić się ulubionymi podcastami ze znajomymi. Dzięki temu możemy wysłać link do programu bezpośrednio przez wybrany środek komunikacji: facebook, Messenger, email czy Whatsapp lub sms.

Podstawy aplikacji są już nam znane. Teraz kolej na to, żebyś zaczął odkrywać ten świat.

Mamy też świetną wiadomość, dla osób, które na swoich telefonach korzystają z Asystenta Google. Jest on oczywiście synchronizowany z aplikacją, możesz więc bez dotykania telefon poprosić o odtworzenie nowego odcinka ulubionego podcastu.

Podsumowujmy co zyskujesz dzięki wybraniu aplikacji google podcasts:

  • możesz subskrybować swoje ulubione podcasty, aby nigdy nie przegapić nowego odcinka. Jeśli chcesz, możesz włączyć powiadomienia, dzięki którym aplikacja będzie cię o tym na bieżąco powiadamiać,
  • na bazie twoich subskrypcji, odsłuchanych odcinków oraz ręcznie wprowadzanych informacji, otrzymasz propozycje innych programów, które mogą Ci się spodobać,
  • jeśli masz mało czasu na słuchanie, możesz przyśpieszać odtwarzanie lub pomijać fragmenty ciszy,
  • możesz sam tworzyć swoją listę odtwarzania, dodając konkretne odcinki do kolejki,
  • masz dostęp do swojej historii, subskrypcji i innych na wielu urządzeniach, jeżeli będziesz korzystać z jednego konta google, dzięki temu zawsze możesz powrócić do tego fragmentu, w którym przerwałeś słuchanie,
  • jeżeli wybierasz się w miejsce, gdzie nie będziesz miał dostępu do Internetu możesz ściągnąć wybrane odcinki do odsłuchania w trybie offline, a dodatkowo możesz włączyć funkcję automatycznego usuwania odsłuchanych i nieodsłuchanych pobrań, aby zwolnić pamięć w telefonie.
    Jesteś osobą, która już nagrywa podcasty lub chciałbyś spróbować w tym swoich sił? I w tym przypadku warto zainteresować się aplikacją google podcasts i zamieszczać tutaj swoje odcinki.

Google pozwalają także na dokładną analizę danych dla osób, które decydują się na zamieszczanie swoich nagrań w tej aplikacji. Jako twórca możesz analizować swój podcast sekunda po sekundzie, aby zobaczyć jakie treści i fragmenty najbardziej interesują słuchaczy, dowiadujesz się wszystkiego o ich preferencjach (np. za pomocą jakich urządzeń najczęściej słuchają podcastów), a także możesz zastrzec prawa do swojego podcastu, tak aby nikt nie mógł ukraść twojego pomysłu!

Jak znasz już techniczne informacje w zakresie obsługi samej aplikacji, pozwól że przedstawimy Ci także kilka zalet słuchania podcastów:

Po pierwsze, są świetną formą nauki języka. Znajdź interesującą cię tematykę wśród zagranicznych podcastów i po prostu słuchaj. Nawet jeśli nie wszystko zrozumiesz, samo osłuchanie się z wymową i strukturami gramatycznymi może dać ci niesamowite efekty. Zanim się obejrzysz, będziesz umiał porozumiewać się wymarzonym językiem, jakby był to twój podstawowy język.

Po drugie, są dostępne zawsze, wtedy kiedy ich potrzebujesz i możesz poświęcić na nie dokładnie tyle czasu, ile chcesz. Nie musisz już martwić się, że przegapisz najważniejszy fragment tak jak kiedyś podczas słuchania radia czy oglądania telewizji.

Po trzecie, jest to całkowicie darmowe! Jeżeli rozważałeś na przykład zmianę swojej kariery zawodowej i przeglądałeś bazy kursów dostępnych online, ich ceny potrafią zawrócić w głowie. Ogrom wiedzy bez dodatkowych nakładów można zdobyć właśnie dzięki podcastom. Jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą? Jak zostać freelancerem? Jak inwestować? Kompendium wiedzy o marketingu internetowym? No jasne! To wszystko czeka na Ciebie już teraz.

Czy możliwym jest, żeby w przyszłości podcasty stały się bardziej popularne niż czytanie blogów lub przeglądanie stron internetowych? Nie można tego wykluczyć. Już teraz słowo pisane przegrywa z mówionym, więcej zainteresowanych przyciągają formy audio lub wideo, ponieważ nie wymagają od nas aż tak wiele uwagi i czasu jak przeczytanie artykułu o analogicznej treści. Ściągnij google podcasts i sam się przekonaj, czy dołączyć do grona fanów tej formy.

To nie wszystko! Rozwinięcie wpisu na temat podcastu Google:

Zajrzyj do dostępnych katalogów i daj się pochłonąć słowom. Dzięki podcastom już nie zmarnujesz ani chwili, gdy wracając z pracy do domu, utkniesz na godzinę w korku.

Jeżeli mimo tego dalej nie wiesz co wybrać, przedstawiamy Ci listę najpopularniejszych polskich podcastów:

  1. Kryminatorium (Marcin Myszka) – genialny i klimatyczny podcast o prawdziwych zbrodniach, seryjnych mordercach i nierozwiązanych sprawach. Głos prowadzącego idealnie wpasowuje się w tą mroczną atmosferę. Ciarki gwarantowane!
  2. Ja i moje przyjaciółki idiotki oraz Tu Okuniewska – lekkie podcast autorstwa Joanny Okuniewskiej, niezmiennie cieszą się popularnością ze względu na poczucie humoru i naturalność prowadzącej. Świetne dla kobiet, choć i panowie mogą znaleźć tu coś dla siebie – chociażby dostęp do „nieodkrytych” tajników kobiecego myślenia.
  3. Imponderablia – podcast skupiający się na wywiadach z różnymi ciekawymi osobami z wielu branż. Jeżeli lubisz słuchać interesujących osób, to audycja Karola Paciorka świetnie się tutaj sprawdzi.
  4. 7 metrów pod ziemią – podobnie jak w poprzedniej propozycji, mamy tutaj wywiady z różnymi osobami, jednak w tym przypadku prowadzący Rafał Gębura i jego gość poruszają ważne tematy społeczne, na przykład jak wygląda praca ratownika medycznego, co czuje osoba, która przeszła przez piekło Auschwitz. Tematy mogą być trudne, ale warto spróbować przesłuchać chociaż jeden odcinek.

Jakie są zalety podcastów? Można wymienić ich całkiem sporo, chociaż my ograniczymy się tylko do kilku.

Po pierwsze, są świetną formą nauki języka. Znajdź interesującą cię tematykę wśród zagranicznych podcastów i po prostu słuchaj. Nawet jeśli nie wszystko zrozumiesz, samo osłuchanie się z wymową i strukturami gramatycznymi może dać ci niesamowite efekty. Zanim się obejrzysz, będziesz umiał porozumiewać się wymarzonym językiem, jakby był to twój podstawowy język.

Po drugie, są dostępne zawsze, wtedy kiedy ich potrzebujesz i możesz poświęcić na nie dokładnie tyle czasu, ile chcesz. Nie musisz już martwić się, że przegapisz najważniejszy fragment tak jak kiedyś podczas słuchania radia czy oglądania telewizji.

Po trzecie, jest to całkowicie darmowe! Jeżeli rozważałeś na przykład zmianę swojej kariery zawodowej i przeglądałeś bazy kursów dostępnych online, ich ceny potrafią zawrócić w głowie. Ogrom wiedzy bez dodatkowych nakładów można zdobyć właśnie dzięki podcastom. Jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą? Jak zostać freelancerem? Jak inwestować? Kompendium wiedzy o marketingu internetowym? No jasne! To wszystko czeka na Ciebie już teraz.

Jak to mówią po angielsku, last but not least, podcasty możesz dopasować totalnie pod siebie. Wiesz, że nie będziesz miał dostępu do Internetu? Ściągnij na zapas wybrane odcinki. Denerwuje cię powolna mowa? Bez problemu możesz przyśpieszyć lub zwolnić podcast. Chciałbyś posłuchać podcastu przed snem, ale nie chcesz ryzykować, że telefon będzie grał całą noc? Nic prostszego, ustaw timer na wybrany czas, np. półgodziny, a po tym czasie aplikacja samodzielnie się wyłączy. Czy znasz inną formę nauki, czy relaksu, która w tak genialny sposób dostosowuje się do Ciebie i twoich potrzeb?

Wystarczy tylko dostęp do Internetu i niemal nieograniczony zasób wiedzy stoi przed tobą otworem. Spróbuj już dziś!

Jak tylko zaczniesz słuchać podcastów, program automatycznie zacznie ci proponować kolejne audycje do odsłuchania, dzięki temu możesz słuchać bez końca i bez obaw, że jak skończysz swój ulubiony podcast, nie będziesz miał czego słuchać.

I Ty spróbuj swoich sił w tworzeniu podcastów Google!

A może jesteś tym typem osoby, która uwielbia snuć opowieści, ludzie powtarzają ci, że masz radiowy głos lub czujesz, że udało ci się zdobyć sporo wiedzy w danej dziedzinie i chciałbyś się nią z kimś podzielić? Być może i ty możesz zostać autorem podcastów. To wcale nie jest trudne! Dodatkowo nie musi wymagać wydawania pieniędzy.

Jeżeli chcesz działać hobbistycznie, tak naprawdę wystarczy zacząć nagrywać i wrzucać swoje treści do sieci lub do dedykowanych aplikacji jak google podcast. Podcasty obecnie są niesamowicie popularne, szybko więc zdobędziesz nowych słuchaczy.

Nagrywanie podcastów może być też świetnym działaniem marketingowym, w szczególności gry prowadzisz własny biznes. Dzięki temu możesz zdobyć nowych klientów w łatwy i przyjemny sposób. Wtedy warto zainwestować w dobry mikrofon, aby od początku móc wyróżniać się na tle konkurencji profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Przejrzyj dostępne zasoby i zobaczyć ile osób korzysta już z tej formy darmowej reklamy. Nie wiem jak ty, ale z chęcią zainteresuje się usługami osoby, które nie dość, że zna się na swoim temacie, to jednak jest otwarta na szerzenie tej wiedzy publicznie.

Niezależnie od tego, czy Twój podcast będzie profesjonalny, czy hobbistyczny, warto dokładnie przemyśleć jego nazwę. Nic tak nie przykuwa uwagi niż oryginalny tytuł. Możesz postawić na grę słów, nieoczywiste skojarzenia. Dajmy na to, że nazywasz się Marek i chcesz prowadzić podcast o marketingu internetowym, możesz nazwać swój podcast Mar(e)keting lub Markowy marketing. Daj się ponieść wyobraźni i przeprowadź porządną burzę mózgów, ze znajomymi, współpracownikami czy rodzinom.

Pilnuj też regularności i długości swoich odcinków. Słuchacze uwielbiają, gdy wiedzą, kiedy mogą się spodziewać dalszej części. Ustal więc konkretny dzień i godzinę publikacji, na przykład w każdy piątek o godzinie piętnastej. Długość także jest istotna, nawet kiedy temat jest bardzo interesujący ciężko nam utrzymać skupienie przez godzinę. Z drugie strony, w krótkich odcinkach nie uda nam się zawrzeć za wiele informacji, a słuchacze mogą mieć uczucie, że nie przykładasz się do tego, co robisz. Proponujemy długość około piętnastu do dwudziestu pięciu minut. W tym czasie spokojnie zdążysz opowiedzieć o danym zagadnieniu, a słuchacz nie wyłączy odcinka w połowie, znudzony nadmiarem zbędnych detali.

Jeżeli chcesz postawić na coś ekstra, zapraszaj do swojego podcastu gości, przeprowadzaj wywiady z innymi osobami ze środowiska, ekspertami w swoich dziedzinach. To wcale nie będzie takie trudne jak się może wydawać. To reklama nie tylko dla Ciebie, ale i dla zaproszonej osoby. Nie bój się napisać maila z zaproszeniem. Nawet jeśli spotkasz się z odmową, nie poddawaj się i próbuj dalej. Korzyści z takiego rozwiązania są naprawdę ogromne i szkoda byłoby je przegapić, tylko dlatego, że jedna czy dwie osoby nie były zainteresowane współpracą z Tobą.

Zastanawiasz się czy w dobie popularności podcastów jest na tym rynku jeszcze miejsce dla Ciebie? Niepotrzebnie. Mimo tego, że coraz więcej twórców sięga po tę formę zdobywania nowych odbiorców to wcale nie jest tak trudno się wybić. Konkurencja jest tutaj mniejsza niż chociażby na platformie YouTube, a wymagany nakład pracy zdecydowanie niższy, ponieważ odchodzi potrzeba zajmowania się częścią wizualną. Liczy się dobry temat – tylko tyle i aż tyle. Dodaj do tego odrobinę oryginalności, zaangażowania i kreatywności, a otrzymasz przepis na słuchowiskowy hit!

Mamy nadzieję, że chociaż trochę przybliżyliśmy Ci świat podcastów, niezależnie od tego, czy planujesz ich tylko słuchać w formie rozrywki lub dodatkowego źródła wiedzy, czy też wykorzystać je jako narzędzie w swoim biznesie. W każdym przypadku podcasty mają wiele zalet i warto się nimi zainteresować.

Czy możliwym jest, żeby przyszłości podcasty stały się bardziej popularne niż czytanie blogów lub przeglądanie stron internetowych? Nie można tego wykluczyć. Już teraz słowo pisane przegrywa z mówionym, więcej zainteresowanych przyciągają formy audio lub wideo, ponieważ nie wymagają od nas aż tak wiele uwagi i czasu jak przeczytanie artykułu o analogicznej treści.

Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

Skontaktuj się z nami:

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 555

Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!