Sprawny marketing (portal i magazyn sprawny.marketing)

News.pl
News.pl Polska (dawny portal obecnie przekierowany na wiadomości)
3 stycznia, 2022
Marketing definicja
Marketing definicja i pojęcie marketingu (encyklopedia i znaczenie)
3 stycznia, 2022
Sprawny marketing
Sprawny marketing

Newsy marketingowe, magazyn sprawny marketing 

Na początek aby przytoczyć kontekst porozmawiajmy o portalach i serwisach internetowych z dziedziny digital.

W Polsce mamy bardzo dużo portali internetowych poświęconych marketingowi. Ale czym one są?

Serwis z newsami opisuje po prostu tematy powiązane z daną tematyką. Jest na nich sporo informacji o tym co dzieje się w naszej branży.

Natomiast mówiąc o serwisie czy portalu idziemy w delikatnie innym kierunku.

Najprościej mówiąc portal marketingowy to wydzielona przestrzeń online dla zespołów marketingowych do przechowywania, wyszukiwania, tworzenia i zarządzania zasobami cyfrowymi na potrzeby kampanii marketingowych w wielu kanałach cyfrowych i fizycznych. To pojedyncze rozwiązanie dla zasobów cyfrowych, które pozwala kontrolować, kto ma do nich dostęp, gdzie są rozproszone i jak są wykorzystywane. Portal marketingowy to ścieżka, przez którą przechodzą Twoje zasoby cyfrowe, aby dostać się do różnych kampanii marketingowych.

Co to jest portal marketingowy?

W ciągu ostatnich kilku lat technologia marketingowa stała się akronimem i „rozwiązaniem”. Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się co to jest CRM i zanim można było powiedzieć „big data”, musielismy być już ekspertami od omnichannel.
Portal marketingowy jest najskuteczniejszy, gdy zespół marketingu centrum składa się z twórców centrum i wielu użytkowników marketingu satelitarnego. Użytkownikami marketingu mogą być podmioty stowarzyszone, franczyzobiorcy, partnerzy, dystrybutorzy itp. Są to zasadniczo grupy ludzi, którzy muszą być w stanie prowadzić lub zapewniać marketing lokalnie. Centralny zespół ciężko pracował, aby zdecydować, co zrobić z jedną metodą, która pasuje do wszystkich i co mogą zrobić użytkownicy marketingu.Centralny zespół marketingowy wschodzących marek jest zanurzony w oceanie zapytań e-mailowych i telefonicznych od użytkowników marketingu. Zamawiasz najnowsze karty produktów, spersonalizowane kampanie e-mailowe, przewodniki po markach, zdjęcia firmowe. Lokalni marketerzy nie muszą poświęcać zbyt wiele czasu, aby wziąć sprawy w swoje ręce, a przy najlepszych intencjach mogą zadać druzgocący cios Twojej marce.

Gdzie pomaga portal marketingowy?

Wysokiej jakości portal marketingowy umożliwia nie tylko hostowanie zasobów dla użytkowników marketingu, ale także umożliwia im dostosowywanie materiałów do lokalnych potrzeb. Możliwości, których możesz się spodziewać w portalu marketingowym, obejmują:
Produkcja marketingowa — szablony marketingowe, takie jak plakaty, direct mail i szablony społecznościowe z możliwością dostosowania obrazów i tekstu do lokalnego rynku lub promocji.
Wytyczne dotyczące marki — hostowana wersja wytycznych dotyczących marki wraz z odniesieniami kolorystycznymi logo do pobrania i przykładami najlepszych praktyk.
Zarządzanie zasobami cyfrowymi — hosting obrazów korporacyjnych, dokumentów, filmów, studiów przypadków, prezentacji Powerpoint z kontrolą wersji i dostępu.
Prezentacja marki — komunikuj markę w akcji dzięki relacjom z wydarzeń marketingowych, od premier produktów po najczęściej udostępniane posty na blogu.

Magazyn sprawnymarketing.pl jako print i wersja online (sprawny.marketing)

Sprawny marketing oprócz działalności jako platforma która oferuje szkolenia wydaje także swój magazyn (o ile dobrze pamiętam jako kwartalnik).

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)