Pozycjonowanie stron UK (SEO w Wielkiej Brytanii)

Pozycjonowanie stron kancelarii prawnych
Pozycjonowanie stron kancelarii prawnych i adwokackich (pozycjonowanie dla prawników)
18 kwietnia, 2022
Definicja SEM
Pozycjonowanie sem (różnica PPC i SEO)
18 kwietnia, 2022
Pozycjonowanie stron UK
Pozycjonowanie stron UK

Pozycjonowanie stron UK (SEO w Wielkiej Brytanii)

Sprzedaż internetowa w Wielkiej Brytanii to około dwadzieścia pięć procent całej sprzedaży detalicznej. Nie są to jednak zadowalające wyniki. Wprawdzie konkurencja jest ogromna, a firmy prześcigają się w przyciąganiu do siebie klientów, jednak bez większych rezultatów.

Główny nacisk powinno się położyć na skuteczne pozycjonowanie stron UK, ponieważ SEO jest już od dawna przewidziane w budżetach marketingowych wszystkich firm, które działają na rynku.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Pozycjonowanie stron UK- na czym polega?

Każdy, kto prowadzi biznes w Anglii zdaje sobie sprawę, jak ważne są działania SEO. Sposoby ich prowadzenia różnią się często w poszczególnych krajach. Są zależne od uwarunkowań kulturowych, od potrzeb klientów oraz od specyfiki danego rynku, a nawet od języka. Aby działania SEO były przeprowadzone poprawnie trzeba poznać istotne różnice pomiędzy prowadzeniem biznesu w Polsce i w UK.

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing

Na czym polega pozycjonowanie stron UK?

Jedna z bardzo istotnych spraw w UK jest dobór właściwej domeny dla potencjalnych klientów. Nie należy to wprawdzie do czynników SEO, ale dostanie się na wysokie pozycje, przy zastosowaniu angielskiej wersji językowej, nie jest niemożliwe, ale nie zdarza się często.

Treść nie zawsze jest tłumaczona, zwłaszcza wtedy, kiedy chce się pozycjonować stronę dla Polaków, którzy mieszkają w UK.

Każdy, kto chce pozycjonować w języku angielskim i mieszka w UK powinien postawić na domenę brytyjską, z subdomeną, która oznacza zastosowanie komercyjnej strony internetowej.

Jest to ważne, ponieważ większość użytkowników w UK podczas zakupów wybiera do zakupów lokalną domenę.

Pomijać należy te wersje językowe, które wdrażane są za pomocą dynamicznych parametrów URL.

Jak stworzyć prawidłowo content po angielsku?

Na pozycjonowanie stron w UK bezpośredni wpływ ma duże zróżnicowanie języka angielskiego.

Każdy, kto chce odnaleźć się w angielskich wynikach wyszukiwania, powinien zastosować słownictwo używane przez ludzi z danego obszaru. Jest to bardzo ważne zwłaszcza wtedy, kiedy pozycjonuje się na konkurencyjne słowa kluczowe. Tutaj każdy czynnik ma znaczenie.

kiedy chce zdobyć się klientów trzeba postawić na właściwy content, który powinien mieć wysoką jakość. Słowo kluczowe musi być odpowiednio dobrane, a wszędzie tam, gdzie podstawą jest właściwe SEO trzeba postawić na poprawna merytorycznie i tematycznie treść.

Wymusza to również fakt, że język angielski w Google jest o wiele lepiej opracowany niż polski. Jakość treści musi być również wysokiej jakości ze względu na dużą konkurencję.

Inne istotne rzeczy w pozycjonowaniu UK

Pozycjonowanie strony internetowej to także dostosowywanie strony internetowej do konkretnych potrzeb. Większość ludzi korzysta z internetu poprzez smartfony, dlatego dla sprawnego SEO oraz komfortu użytkowników konieczne jest przygotowanie zręcznie działającej wersji mobilnej strony.

Wszystkie treści powinny być na niej dostępne, a proces zakupowy powinien odbywać się bez jakiegokolwiek stresu.

Istotną różnicą pomiędzy UK a Polską jest funkcja odnajdowania wszelkich treści za pomocą głosu. w Wielkiej Brytanii jest to bardzo popularne.

Pozycjonowanie polega również na budowaniu profilu linków. W UK jest to trudniejsze znacznie niż w Polsce. Pozyskiwanie linków odbywa się najczęściej poprzez różne platformy pośredniczące w sprzedaży publikacji sponsorowanych, które mają odnośnik do witryny.

W UK strona posiada linki, które wynikają z outreachu. Jest to nawiązanie kontaktów z wydawcami, albo twórcami stron podobnych tematycznie. Inna możliwością jest afilacja, która polega na płaceniu stałej prowizji, naliczanej za kliknięcie odnośnika.

Zalety pozycjonowania w Wielkiej Brytanii

Najważniejszą zaletą jest to, że treści umieszczone na stronie dobrze wypozycjonowanej docierają do dużej rzeszy odbiorców. Często jest to kluczowe dla zysków. Po drugie rynki zagraniczne oferują często nowe możliwości, aby zwiększyć zyski.

Opłacalność wdrożenia pozycjonowania w UK dla firmy uzależnione jest od konkretnej branży, a także od ilości środków, które chce się przeznaczyć na pozycjonowanie, a także od specyfiki innych firm z branży oraz od wielu rzeczy.

Kto powinien zająć się pozycjonowaniem strony w UK?

Właściwe pozycjonowanie stron, a także content marketing jest skomplikowany dla laika, dlatego lepiej zlecić je profesjonalnym agencjom. Mają one wpływ na realne zajęcie wysokiej pozycji firmy zleceniodawcy, co przełoży się na wzrost zamówień.

System identyfikacji wizualnej
Pozycjonowanie stron UK (SEO w Wielkiej Brytanii)

Podsumowanie

Trzeba pamiętać, że wejście na rynek UK ma wiele zalet, a potencjalne zyski mogą być bardzo duże. Trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o pozycjonowanie, ważne jest, aby treści były angażujące i aby posiadać stronę www. Osiągnięcie najlepszych pozycji za pomocą dobrze dobranych słów kluczowych oraz dobre wypozycjonowanie witryny stanowić będą podstawę sukcesu w UK.

Należy pamiętać, ze nie każdemu musi się udać. Wszystko zależy od tego, czy uda wstrzelić się w niszę i znaleźć taki towar, który jest trudno dostępny i oryginalny. Trzeba również wypracować jak najwyższą pozycję w internecie, tak aby każda zainteresowana osoba bez problemu odnalazła poszukiwany towar.

psychologia udostępniania dlaczego udostępniamy w social mediach

Daj znać w komentarzu co sądzisz o dzisiejszym wpisie pt. Pozycjonowanie stron UK (SEO w Wielkiej Brytanii)? Do następnego razu!

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)