Hostinger opinie i recenzja hostingera

Clickmeeting webinar, platforma do prowadzenia webinarium online
20 sierpnia, 2021
jaki hosting wybrać
Hosting www czym jest i jaki wybrać dla strony internetowej. Domena serwer ssl vps
20 sierpnia, 2021
tani hosting

Cena jest często czynnikiem decydującym o wyborze hostingu. Możesz jednak ulec pokusie, aby przeoczyć słaby zestaw funkcji, aby uzyskać coś w ramach swojego budżetu – więc wcześniejsze przeprowadzenie pewnych badań jest najważniejsze. Nasza recenzja Hostingera przyjrzy się tej opcji maksymalizacji budżetu i zaoferuje informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji.

W ciągu nieco ponad dekady Hostinger urósł z małego hosta internetowego do jednego używanego przez ponad 29 milionów ludzi, co częściowo wynika z planów dotyczących WordPressa. Co więcej, Hostinger publicznie wyświetla swój status serwera, a jego czas pracy jest stale stały.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Nic dziwnego, że jest to atrakcyjna opcja dla tak wielu nowych właścicieli witryn.

cloud hosting w chmurze

W tej recenzji Hostingera przyjrzymy się kluczowym elementom, takim jak funkcje i wydajność, aby pomóc Ci zdecydować, czy ten host jest wart Twojego czasu i pieniędzy. Zacznijmy!

Na początek przyjrzyjmy się niektórym planom, które oferuje Hostinger. Znajdziesz tutaj pełną gamę opcji, w tym wspólne, chmura, wirtualny serwer prywatny (VPS) i dedykowane plany.

Co więcej, możesz wybrać plan dla WordPressa i uzyskać dodatkowe opcje pomocy technicznej oraz instalację jednym kliknięciem. Plany te są tanim, współdzielonym hostingiem – idealnym dla różnych typów stron internetowych. Masz również wybór między planami pojedynczym, premium i biznesowym, chociaż biznesplan jest zalecany, jeśli korzystasz z WooCommerce.

Jeśli zastanawiasz się nad wspólnym planem uruchomienia witryny, Hostinger Cię obejmuje. Niektóre z jego funkcji obejmują:

 • Całodobowe wsparcie WordPress w ponad 20 językach
 • Instalacja WordPress jednym kliknięciem
 • Bezpłatna nazwa domeny
 • Ulepszone funkcje bezpieczeństwa, takie jak codzienne kopie zapasowe i bezpłatny certyfikat SSL
 • Praktycznie nieograniczona przepustowość

Jak widać, wspólne plany WordPress Hostingera zawierają solidny zestaw funkcji. W przypadku większości początkujących właścicieli witryn będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz. W dodatku to wszystko w przystępnej cenie, do której dojdziemy za chwilę. Najpierw jednak spójrzmy na wsparcie, jakie otrzymasz.
Opcje wsparcia

Dla wielu użytkowników jedną z najważniejszych funkcji hostingu po cenie jest wsparcie. Podczas konfigurowania witryny za pomocą współdzielonego hostingu WordPress na pewno będziesz mieć kilka pytań. Podczas gdy internet jest pełen pomocnych wskazówek i postów instruktażowych, bezpośrednia linia, w której można odpowiedzieć na konkretne pytania, jest zawsze dobrodziejstwem.

Wydajność

Przede wszystkim znakiem wysokiej jakości hosta internetowego jest to, jak dobrze działają jego serwery. W końcu posiadanie szybkiej strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia odwiedzającym pozytywnego doświadczenia użytkownika (UX) i utrzymania niskiego współczynnika odrzuceń. Na szczęście Hostinger oferuje następujące funkcje związane z wydajnością:

 • SSD
 • Gwarancja 99,9% dostępności
 • Niestandardowy menedżer pamięci podręcznej

Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych dostawców hostingu, Hostinger oferuje publiczne informacje na temat wydajności swoich serwerów. Obejmuje to dane o dostępności w ciągu ostatnich 24 godzin, a także za ostatni tydzień i miesiąc

Cennik Hostingera

Na koniec dochodzimy do sekcji cen w naszej recenzji Hostingera. Dla wielu będzie to jeden z najważniejszych czynników przy rozważaniu hostingu. W końcu niesamowity hosting nie przyniesie Ci wiele dobrego, jeśli rozbije Twój budżet.

hostinger

Ogólne plusy i minusy

Podsumowując naszą recenzję Hostingera, szybko podsumujmy jego zalety i wady. W końcu ważne jest, aby wziąć pod uwagę cały obraz przed podjęciem decyzji o hostingu.


Plusy hostinger

 • Darmowa nazwa domeny i instalacja WordPress jednym kliknięciem
 • Niedrogie dzielone plany hostingowe
 • Dobre wyniki w szczególności w USA i Wielkiej Brytanii
 • Publicznie wyświetlany status serwera

Minusy hostinger

 • Umiarkowane czasy odpowiedzi na wsparcie
 • Umiarkowane wyniki wydajności dla lokalizacji poza USA i Wielką Brytanią
 • Czas pracy jest trochę zawodny

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Hostinger jest dobrym wyborem zarówno dla doświadczonych programistów WordPress, jak i początkujących. Oferuje szybkie prędkości i kompetentną obsługę klienta. Jednak chociaż jego wydajność jest ogólnie solidna, od czasu do czasu mogą wystąpić spadki wydajności w witrynach o dużym natężeniu ruchu.

Hosting i plany hostingowe

Hosting w chmurze to świetne działanie, więc powinieneś sprawdzić działanie. Masz dostępny kreator stron internetowych, cpanel a niektóre limity są na prawdę olbrzymie jak ten 100 gb. Poniżej masz link żeby sprawdzić panel, cloud, hosting współdzielony, vps i inne!

#1 Hostinger

Najlepsze ceny za usługi premium
Fantastyczne wsparcie techniczne 24/7
Doskonała wydajność
Łatwa w użyciu platforma nawet dla początkujących
Zaawansowane funkcje dla profesjonalistów
Ceny zaczynają się od: zł 2,55/miesiąc Wypróbuj Hostinger

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)