Content marketing institute CMI

Skuteczny marketing
Skuteczny marketing w internecie i prawdziwym świecie
4 stycznia, 2022
Marketing manager
Marketing manager praca, zarobki, co robi
4 stycznia, 2022
content marketing institute
Content marketing institute CMI

CMI content marketing institute

Content Marketing Institute w skrócie CMI to bardzo znany portal w świecie marketingu. Ale jak powstał i o czym dokładnie jest? Zrobiłem mały research na ich stronie i w kilku innych źródłach. Więc odpowiadając na pytanie jak powstał CMI. Jak sami wspominają na swojej stronie:


…to naprawdę proste. W połowie 2000 roku, pomimo obfitości dobrych blogów, książek i innych zasobów, okazało się, że ludzie mieli wiele pytań dotyczących content marketingu.
Zanim przekształciliśmy się w to, co jest obecnie Instytutem Marketingu Treści, byliśmy znani jako Junta42. Junta42 rozpoczęła działalność w 2007 roku jako lider branży w dopasowywaniu treści w marketingu. Chociaż Junta42 była świetną usługą, marki zaczęły do ​​nas przychodzić po dodatkową edukację w zakresie content marketingu. Aby odpowiedzieć na wezwanie, w 2011 roku opracowaliśmy CMI, Content Marketing World i magazyn CCO.
CMI została założona przez Joe Pulizzi, czołowego ewangelistę content marketingu. Joe, przedsiębiorca, mówca i autor zajmujący się marketingiem treści, żarliwie wierzył, że istnieje lepszy sposób na marketing dla marek niż sposób, w jaki robiły to w przeszłości. CMI jest kulminacją tych przekonań.
Chociaż w ciągu ośmiu lat osiągnęliśmy wiele, ciężko pracujemy nad ulepszaniem i ciągłym rozwojem branży. CMI nie zatrzyma się, dopóki nie przestanie istnieć potrzeba edukacji content marketingowej.

contentmarketinginstitute.com
content marketing institute

O Instytucie Marketingu Treści contentmarketinginstitute.com

Content Marketing Institute to wiodąca globalna organizacja edukacyjna i szkoleniowa w zakresie content marketingu, ucząca marki korporacyjne, jak przyciągać i zatrzymywać klientów poprzez atrakcyjne, wielokanałowe opowiadanie historii. Wydarzenie Content Marketing World organizowane przez CMI, największe wydarzenie poświęcone content marketingowi, odbywa się każdej jesieni w Cleveland w stanie Ohio, a ContentTECH Summit odbywa się każdej wiosny w San Diego w Kalifornii. CMI publikuje Chief Content Officer dla kadry kierowniczej oraz zapewnia doradztwo strategiczne i badania content marketingowe dla niektórych z najbardziej znanych marek na świecie. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o CMI. Content Marketing Institute jest organizowany przez Informa Connect.

contentmarketinginstitute.com

Co to jest Konferencja Content Marketing World

Konferencja CMW gromadzi tysiące marketerów w jednym miejscu przez tydzień pełen niesamowitych przemówień, wnikliwych sesji i niesamowitego networkingu.

Konferencja ma nawet swój dedykowany hashtag #CMWorld.

#CMWorld to coroczne wydarzenie organizowane przez Content Marketing Institute, firmę Informa.

Czym wyróżniają się konferencje marketingowe?

Udział w konferencjach to jeden z najlepszych sposobów na wyprzedzenie innych firm w ciągle zmieniającej się branży marketingowej. Konferencje marketingowe to wydarzenia na dużą skalę, które gromadzą ludzi z tej samej branży, aby dowiedzieć się więcej o marketingu.
Natomiast jeśli trafiłeś na tą stronę przez przypadek to po krótce najważniejsze definicje marketingowe:

Czym jest content marketing

Marketing treści (z ang. content marketing) to strategia marketingowa wykorzystywana do przyciągania, angażowania i zatrzymywania odbiorców poprzez tworzenie i udostępnianie odpowiednich artykułów, filmów, podcastów i innych mediów. Takie podejście zapewnia wiedzę specjalistyczną, promuje świadomość marki i utrzymuje Twoją firmę na uwadze, gdy nadejdzie czas, aby kupić to, co sprzedajesz.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)