Co to jest Magento platforma e-commerce Twojego sklepu i integracja

Techniczne seo
Techniczne seo, optymalizacja stron i audyt techniczny aby poprawić swój marketing
26 grudnia, 2021
Pozycjonowanie Magento
Pozycjonowanie Magento SEO e-commerce: zoptymalizuj swój sklep internetowy
26 grudnia, 2021
Magento
Magento

Magento to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwijał go Varien w oparciu o framework Zend Framework, a teraz jest rozwijany przez Adobe (od roku 2020).

Co to jest Magento platforma e-commerce Twojego sklepu i integracja

Magento to platforma e-commerce zbudowana na technologii open source, która zapewnia sprzedawcom internetowym elastyczny system, a także kontrolę nad wyglądem, treścią i funkcjonalnością ich sklepu internetowego. Magento oferuje potężne narzędzia do marketingu, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i zarządzania katalogiem.
Wiele ecommerce korzysta z produktu Magento. Możliwość skalowania Magento pozwala sklepom z zaledwie kilkoma produktami i prostymi potrzebami na łatwą ekspansję do dziesiątek tysięcy produktów i złożonych niestandardowych zachowań bez zmiany platform. Oferuje różnorodne wtyczki i motywy, które mogą z łatwością poprawić wrażenia klienta. Istnieje wiele aspektów sklepu internetowego, które należy skonfigurować, a to, jak dobrze jest to osiągnąć, często zależy od zmysłu biznesowego i planu na marketing internetowy. Jednak jeśli chodzi o niestandardową funkcjonalność, jest to miejsce, w którym wymagane jest bardziej złożone programowanie.

Sklep na Magento i funkcjonalność

Magento jest przeznaczone do użytku jako aplikacja przez kogoś, kto nie jest programistą. Społeczność Magento jest niezwykle duża i bardzo pomocna. Jednak w pewnym momencie przeciętny człowiek uderzy w ścianę.
Istnieje wiele powodów, dla których programiści są proszeni o dostosowanie e commerce Magento. Jest to bardzo solidny system, nawet w najbardziej podstawowym wymiarze. Gdy zaczniesz integrować się z innymi systemami lub wprowadzać dziesiątki tysięcy produktów, firmy często potrzebują pomocy doświadczonych programistów. Na przykład w wielu silnikach np woocommercce czy presta klienci którzy potrzebują dodatkowych opcji dotyczących sposobu wyświetlania swojego pulpitu nawigacyjnego mają poważny problem. Funkcjonalność można zmienić tylko do pewnego stopnia; poza tym musi być dostosowany przez eksperta, który naprawdę rozumie Magento i postępuje zgodnie z najlepszymi praktykami.
Doświadczeni programiści powiedzą Ci również, że w e-commerce liczy się szybkość. Nikt nie chce czekać na ponowne załadowanie systemów, gdy robisz dużo zakupów online. Dzięki tak rozbudowanej liście funkcji natywnych dla aplikacji, masz olbrzymie możliwości na serwerze.

Korzyści z używania Magento

 •   Łatwa instalacja i dodawanie dodatkowych wtyczek
 •   Technologia open source oferująca elastyczne, skalowalne rozwiązania e-commerce
 •   Efektywny i odporny na koszty program
 •   Pozwala na różne rabaty i promocje
 •   Zapewnia wiele bramek płatności

Dlaczego warto korzystać z Magento?

Dla firm i osób, które chcą stworzyć profesjonalną witrynę eCommerce, powinieneś pomyśleć o Magento jako o priorytecie. Magento to najlepsze oprogramowanie typu open source do budowy sklepu internetowego. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że jest bardzo profesjonalny i całkowicie darmowy.
Musisz tylko trochę zrozumieć interfejs, a technologia jest absolutnie w stanie zbudować ciekawy sklep internetowy z tym open-source.
Istnieje kilka podstawowych funkcji Magento:

 • Zarządzanie produktami: z wieloma zdjęciami, opcjonalnymi komentarzami, recenzjami produktów, listą ulubionych, stanem magazynowym.
 • Zarządzanie kategoriami: łatwe wyszukiwanie i wybieranie produktów według kategorii
 • Zarządzanie zapasami: zarządzanie produktami pozostawionymi na magazynie, import, eksport itp.
 • Konto klienta: stan konta, historia transakcji, preferowany katalog, adres, koszyk
 • Obsługa klienta: ulepszenie funkcji, formularz kontaktowy z klientem; kompleksowa kontynuacja, usługa e-mail.
 • Zarządzanie zamówieniami
 • Płatności:, m.in. wiele metod płatności, takich jak karta kredytowa, PayPal, Authorize.net, Google Checkout, obsługa zewnętrznych modułów płatności, takich jak CyberSource, ePay, eWAY i inne.
 • Technologia wyszukiwania: szybka, przyjazna, obsługuje wyszukiwanie w Google SiteMap
 • Wsparcie międzynarodowe: wielojęzyczne
 • Narzędzia promocyjne i marketingowe: kupony, promocje i nie tylko.
 • Analizy i raporty: integrujesz z usługą Google Analytics i dostarczają Tobie wiele raportów.

Magento commerce jest przyjazny dla SEO i pozycjonowania

Magento to przyjazny dla SEO system zarządzania treścią. Silnik ten zawiera wiele funkcji pod pozycjonowanie Magento SEO, takich jak:

 • Przyjazne adresy URL
 • Mapy witryn
 • Nawigacja
 • Tytuł
 • Słowa kluczowe
 • Metatagi
 • Opisy meta

Jeśli chodzi o SEO, e-commerce Magento jest na bieżąco z najnowszymi czynnikami rankingowymi SEO. Zapewnia świetną strukturę adresów URL i opcje meta-implementacji wymagane do pozycjonowania sklepów internetowych. Magento zawiera również narzędzia analityczne do śledzenia odwiedzających witrynę. To jedna z najważniejszych cech Magento.
Platforma magento 1 i magento 2 to doskonały wybór dla segmentu b2b i b2c. Panel i obsługa są bardzo łatwe do wdrożenia, a migracja z innego systemu jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)